dgfdgf

Kinect je v různejch druzích konzolí Xbox součástka zvlášt nebo je zabudovanej uvnitř?

Prosim napište jak je to u co nejvíc konzolí. Děkuji

Nejlepší odpověď
aliendrone

Je to zvlášť, vypadá to jako taková rafička, obvykle se dává pod TV. Byly 2 verze, první pro 360ku, druhá pro Xbox One (pro „eska“ bylo nutné dokoupit konektor).

Xbox One X už Kinect nepodporuje, výroba Kinectu byla už myslím předloni ukončena.

cochee

dgfdgf: a co takhle google a přepnout na obrázky? Tohle je typická zbytečná otázka, která se dá vygooglit od prostého slova „kinect“ a není třeba nic více formulovat.

cochee

aliendrone: vypadá to jako rafička???…

ještě existuje kinect pro PC s windows, ale neprodávalo se to koncovým spotřebitelům, byl to modul pro vývojáře.

aliendrone

https://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/thumb/f/fe/Ki­nectSensor.png/1200px-KinectSensor.png