Bananovysala

Když zemře někdo s rovnátky, pohřbí ho s nimi nebo mu je sundají?

Odpovědi
Drap

Sudnávací vydělají, rovnátka na pevno nechají.

orestez

Pokud se se zemřelým počítá s další komunikací s naším světem, je vhodné rovnátka ponechat. U mladší zemřelé generace pohřební služby výslovně doporučuji pohřeb i s mobily. Jinak dráty a šrouby se oddělují po žehu. Rovnátka nejsou předmětem zachování jakéhosi zachování kovů pro další využití.

Edison

Proboha… vydělává se kůže… 😉