Anett.S

Proč se mi na Facebooku smazaná osoba zase nabízí jako první volba, když píšu do kolonky vyhledávání?

Když vyhledávám něco na facebooku…a smažu to (je to osoba :D) v oddílu Záznamy o aktivitách – Vyhledávání, tak proč se mi to zase nabízí jako první volba, když píšu do kolonky vyhledávání? Jak tomu zabránit?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nijak Facebook nás sleduje:-((( I když smažeš všechny záznamy o aktivitách, stejně si vše pamatuje:-(((