jeffík

Když ve Správci úloh na zkoušku ukončím nějaký proces, vrátí se tam po restartu Windows?Dík!

ukončení procesu ve Win
Doplňuji:
měl jsem na mysli ASHSERV.exe .dík!

Nejlepší odpověď
www

Většinou, pokud znám je to tak, že ukončení chce restart. A pak je proces trvale ukončen. Jistě ale, záleží mmj. na procesu o který se jedná.

Další odpovědi
SeptikB

Pokud myslíte systémové Windows procesy, tak ano – po restartu se normálně vše spustí, jako byste nic nezkoušel.

Pokud myslíte jakýkoliv nesystémový proces (např. wmplayer.exe), tak se obnoví Windows a musíte ho znovu zapnout.

DOPLNĚNA:

ASHSERV.exe je proces antiviru AVAST… počítač by měl fungovat dále.

anonym

Jestliže ukončíš proces pomocí Správce úloh, tak ho ukončíš okamžitě. Restart je naprostá blbost, protože bude záležet na tom, zda tento proces je v Services (Službách). A pokud ano a je startován automaticky, tak se zase obnoví.

led

Pokiaľ je nastavený na „Spustenie po štartu“ Windows, vráti sa.