jsemjá

Když tady někdo nahlásí otázku, smažou se i body člověku, který odpověděl a dostal palec?

Či ten, co dostal za otázku hvězdu?

Nejlepší odpověď
led

ako dobrý detektív, ako ste tu o sebe písali, nie je problém pre vás zistiť, že:

1 – odstránením otázky užívateľom, ktorí odpovedali pred odstránením otázky ostávajú priznané body za odpoveď.
2 – len uživateľovi, ktorému bol odstránený príspevok, nie skrytý nahlásením (nemýľte si pojmy skrytý a odstránený, odstrániť príspevok môže len službukonajúci administrátor), sa body za odstránený príspevok mažú.

Další odpovědi
Hufnágl

Ano, smažou… co já už přišel o palců.

seraphico

No jasně. Proto šetřím u tvých otázek palci