tomas juran

Když spustím hru mafia 2 a hraju je všechno šedé vitovy tluče srdce…jak to mám spravit?

help help

Odpovědi
Alesh

Cože? A kdy tohle nastane? Hned jak to spustíš nebo po načtení samotné hry?
Tak či tak by to mohl být problém grafické karty, resp. ovladačů. Zkus nainstalovat jiné ovladače, poslední verzi DirectX, zkrátka si s tím trochu pohrát …

DDarent

Slabej, nebo nekompatybylní počítač!!!

Reuef

pocitam ze nemas original…pokud mas napis jim na jejich stranky urcite tam maji nejaky support…no a pokud nemas original tak vyzkousej jinej crack…