slipknotak

Když si stáhnu treba 7 souboru ve formátu .rar a jsou na části třeba part1 atd. a chci…

a chci aby se celý film extrahoval do jedne slozky a apk sem normalne prehrat tak co mam udelat kliknout na part1 a adt extrahovat soubory nebo jak ?? prosim

Nejlepší odpověď
Deter

Mělo by stačit dát extrahovat ten první soubor, tedy s koncovkou .rar. Pokud budou všechny ostatní (partX) soubory ve stejném adresáři, měly by se rozbalit automaticky