colombo3

kdyz si poustim video / stream:atd.tak kazdou chvili trha a prerusuje se,cim to je,neni souvisle,diky

koukani na internetovou tv a video

Nejlepší odpověď
hanjimka

Zastav to a nech to chvilku načíst.Možná máš kapku pomalejší net.

Další odpovědi
mosoj

Máte pomalejší inet nestačí se to načítat v té rychlosti jakou potřebuje přehrávač pro přehrávání.
Pokud se to děje zkuste v prohlížeči nastavit nižší rozlišení ( to je to 360p atd.)

Mili @

Asi se to pomalu načítá…