Ondra Nemčok

Když si např. na obchodu Play koupím nějakou hru přes Vodafone, tak mi to odebere kredit z mobilu?

Děkuji za každou odpověd!

Nejlepší odpověď
Schluker

Pro platby za aplikace je pokud vim potreba priradit ke google uctu platnou platebni kartu. Na kredit by to tedy vliv mit nemelo, melo by se strhavat z bankovniho uctu.

Další odpovědi
Vodafone

Hezký den, Ondro,
pokud si jako způsob platby vyberete platbu přes Vodafone, tak vám cenu aplikace (nebo jiného obsahu) odečteme z kreditu nebo Vyúčtování. V takovém případě tedy pro nákup nepotřebujete platební kartu. Víc píšeme na https://www.vo­dafone.cz/pece/o­sobni-a-firemni/otazky/za­ciname-s-chytrym-telefonem/platba-pres-android/.
Ondra, Vodafone

Miki254

jenom kdyz neni zdarma