Avatar uživatele
Janilivi

Když půjdu v létě do bazénu vydrží mi na vlasech barva Palette Color Shampoo nebo bude pouštět?

V létě by jsem si chtěla obarvit vlasy Color šamponem od Palette ale bojím se že když budu chodit skoro každý den na koupaliště tak že by to tou chlorovanou vodou pustilo a obarvila by jsem tam trochu té vody. Také pojedu na tábor. Barva by měla vydržet až 28umyti. Ale co v tadytom případě? Děkuji za odpovědědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2983 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Zda ti barva vydrží celý tábor netuším. S tím bazénem je to takhle: chlor obsažený ve vodě může zesvětlit barvu na vlasech, rozhodně ale nemusíš mít strach, že bys obarvila vodu v bazénu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

28 umytí? To musí být nějaký luxusní tábor. Když jsem jezdil na tábory já, myli jsme se v rybníku. Teplá voda na sprchování byla jednou týdně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Danina65

Je drobátko rozdíl, jestli chceš obarvit, nebo odbarvit. Tmavé odstíny se trochu vymyjí, ale to v každé vodě, pokud chceš být blond, a jdeš z hodně tmavého, nevím, jestli to tenhle typ barvy utáhne.Pokud chceš jít o víc odstínů, raději bych se svěřila kadeřnici.Každý máme jiný pigment, a barva může reagovat po svém.:-)Já jsem blond, do bazénu chodím, problémy jsem nezaznamenala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

😁
No – to by v létě ty bazény pěkně vypadaly – s množstvím koupajících se obarvených holek (a to ještě na různé odstíny)…
😁
____
Nakolik ti ta barva vydrží na hlavě nemám tucha, ale bazén hlavou neobarvíš, neboj…
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lamalam Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Lamalam – koukám, že to tady můžeme ´vzít´ na směny…
😉

před 2983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

:-€

před 2983 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek