hanysicek

Když příjde dopis z pošty – exekuce je ještě nějaká záchrana, že ke mě nepříjde?

Už teda uvedená jako neplatič, budu už někde zaevidovaná?

Odpovědi
jmhad

Okamžitě se spojit s daným exekutorem a jednat a navrhovat jiné cesty než je přímá exekuce.Exekutor se zpravidla spokojí se snadnější cestou získání svého „výdělku“, jako je obstavení platu či účtu.Neplatiči jsou evidovány na několika webech,ale nedostanou se tam automaticky.Musí o to někdo požádat.

anonym

rychle se domluvte s exekutorem, snad vám přistoupí na splátkový kalendář. Pokud jse někde neplatila, hlavně peněžní ústavy, tak jste v registru neplatičů. Po splacení všeho, kdy už nic nedlužíte, jste v registru dlužníků ještě 3 roky, než vás vyřadí z evidence.