independent

Když použju v googlu nástroj filtrování odkazů a zadám tam „povoleno opětovné použití“, tak je snad všecno OK ne?

…a můžu to dát i sem, nebo o co jde?

Nejlepší odpověď
ivzez

Screeshot je Vaším dílem, ten sem podle mne vložit můžete.

Pokud Vám Goiogle vyhledá „obrázky k opětovnému použití“,
je potřeba si vždy ověřit, jaké „opětovné použití“ autor mínil a
za jakých podmínek je povolil.

Určitě nelze vkládat obrázky, které Google vyhledá, jen tak beze všeho.
I Google upozorňuje, že se na obrázky mohou vztahovat autorská práva
a zobrazení obrázku ve vyhledávači Google neznamená, že lze obrázek stáhnout a vložit jinam.