hippeace

Když objednám zboží v akci, ale na prodejnu dorazí až po akci, kolik budu platit?

pro lepší pochopení příklad. V letáku vidím zboží ve slevě za 10 Kč, dojdu si pro něj do obchodu, ale oni ho tam vůbec nemají a je třeba ho objednat ze skladu, tak tedy provedeme objednávku, ale zboží přijde na prodejnu až po akci a už stojí standardně 20 Kč. Mám právo žádat akční cenu, nebo musím zaplatit těch 20 Kč?

Odpovědi
Dochy

Záleží na podmínkách akce.
Pokud mají „do vyprodání zásob“, podle mně mohou na to další dát normální cenu. Ale měli by Tě na to upozornit.

led

Pokiaľ tovar kupujete v rámci akcie v čase platnosti danej akcie, pri oneskorenej poakčnej dodávke platíte pôvodnú akčnú cenu, aj keď akcia už skončila. Záleží to od času uvedeného na objednávke – „času uzatvorenia kúpnej zmluvy“

PS.
Túto formuláciu určite uvedú na správnu mieru tunajší právnici a „právnici“

autacek

Tak záleží ma tom, co si objednáš. Pokud si objednáš zboží za 10 Kč, tak bude za sjednanou cenu i dodáno.

Pokud si objednáš zboží které není skladem a cenu nespecifikujete, je možné, že bude prodáno za cenu aktuální v době prodeje.

Roman71

Pokud bude obchod seriózní, uzná cenu platnou (pro obchod závaznou) v době uzavření objednávky. Jinak lze objednávku stornovat a tím odstoupit od kupní smlouvy, ať si to zmíněný obchod prodá někomu jinému.

vikimiki22

Cenu, která byla uvedena v době, kdy jsi zmáčkl/a koupit.