m.i.k.i

když nemám na poplatek v nemocnici,kdo to za mě zaplatí

Nejlepší odpověď
kapka

Pokud jste osoba v hmotné nouzi, zajděte si na obecní úřad, kde Vám vystaví potvrzení a budete od regulačních poplatků osvobozen/a/.Pot­vrzení musí být nové každý měsíc.
V případě, že nemáte na osvobození nárok, budete muset zaplatit, jako každý jiný, zkuste se případně domluvit na nějakých splátkách.

Další odpovědi
Deli

Při odchodu z nemocnice dostanete fakturu na regulační poplatky, tu můžete buď hned uhradit na pokladně nebo do 7 dnů převodem.
Pokud ale fakturu neuhradíte, budou to na Vás vymáhat jako jakoukoli jinou úhradu.
(Možná mají nějakou výjimku sociálně slabí, ale netuším…)

anonym

Urcite nepujde jen tak rict , ze nemate. Pokud jste v socialni tisni , budete muset mit radu potvrzenich … pak to za vas zaplati stat. Ale to je na socialce , aby zjistovala , jak na tom opravdu jste. Aby vam pak neprisla na to , ze jste majitel domu , mate os. auto apod. -iv.

FOG

Chodte do solarka,…
treba si Vas spletou a zaplati to jako ostatnim cikanum.