pou

Kdyz nekdo napise do podaciho listku napriklad 1000 kc udany ceny znamena to ze tu udanou cenu musim zaplatit ?

Posta

Nejlepší odpověď
anonym

Cena balíku udaná při podání je cena, do níž Česká pošta za balík při poškození či ztrátě odpovídá – nemá nic společného s případnou dobírkou.
___
O jakou službu („balík“) se ti jedná??

Další odpovědi
ahold

Ne. Ta se uvádí pro případ ztráty zásilky vinou pošty. Odesilatel potom tuto částku může požadovat po poště.
Když ale k té situaci dojde, pošta udělá všechno pro to, aby nic neplatila.