jirka21kufr

Když někdo dá na uložto palec nahoru, tak se mi přičtě kredit nebo ne ?

Dobrý den. Mám účet na ulož.to a u každého souboru je možno dát palec nahoru nebo dolů. Když dá někdo palec nahoru, tak se přičte kredit ?

Odpovědi
iceT

Domnívám se,že když dá někdo palec nahoru,tak to nemá s kreditem co dělat,to jenom ostatním oznamuje,že soubor je v pohodě,třeba souhlasí popisek,uvedené parametry a podobně.
http://uloz.to/par­tnersky-program

Rohlik

Kredity získáš leda tak, že si tvůj soubor někdo stáhne s VIP účtem. Za takové stáhnutí dostaneš 5% z velikosti staženého souboru jako kredity.

CZ Adam

Ne ,kredit získáš pouze tím když ti tvůj soubor někdo stáhne za kredit neboli VIP