Když něco koupím na aukru to neplatí 14 denní možnost vrácení zboží? V čem je rozdíl aukro a e-shopem?

Nejlepší odpověď
Deli

E-shop nahrazuje kamenný obchod, Aukro je něco jako tržnice. Nemusí to být jen bazarové zboží, ale jakékoli. Každý kus zboží si tam nabízí sám prodejce-občan.
Také musíte být k nákupu a prodeji na Aukru zaregistrován, což trvá asi 14 dní, registruje se na aukru on-line, potom potrvdíte link ve vašem mailu, dále obdržíte doporučený dopis s přihlašovacími údaji a s těmi se teprve přihlásíte na Aukro. (Přijde mi to zbytečně složité, ale je to tak.)

Další odpovědi
nanule

Aukro je něco jako bazar, tam si každý podmínky určuje sám. Většinou máš v aukci napsané konkrétní podmínky i jestli se na zboží vztahuje záruka.

tazatelka

Aukro není ani bazar, ani tržnice. Je to aukční server, kde pochopitelně nejsou objednávky, ale aukce. Samozřejmě, jsou tam prodávající slušní a t ostatní, takže záleží na tom, na koho trefíte. Jinak jsou veškeré OP na Aukru volně k přečtení.

Zdroj: aukro.cz