Fakes147852

Když nahraju film na YouTube a dám ho na soukromé tak můžu si ho pak shlédnout nebo mi ho YouTube odstraní?

Odpovědi
Edison

YT není cloud!!

Zbynas

Youtube ho nikdy neodstraní, ale Youtube není cloud, jak psal Edison!

Mc Merkurion

… YT ti ho smaže, jestliže zjistí (většinou, když to někdo nahlásí), že je to film … samozřejmě, že si jej tam můžeš nahrát a po označení jako soukromé jej nikdo neuvidí, jen ty …
… YT sice není cloud, ale slouží k tomu, aby člověk nahrál video, a posla odkaz jen svým známým …