ƊƖȤȤƳ ƳƬ

Když muž oplodní ženu , dostane se jenom jedna spermie do vaječníků. Co se stane s těmi ostatními?

Doporučte mi nějakou smutnou písen, která by i psychicky působila na diváka

Odpovědi
anonym

Ostatní spermie odumřou, vytratí se, protože ,,jackpot" trefila ta jedna.

cochee

Chyba. Do vaječníků se žádná spermie nedostane. Vlastní splynutí spermie a vajíčka probíhá ve vejcovodech.

annas: asi chybka v úpravě, že?