vivatis

Když mi někdo ukradne heslo na facebooku…

Někdo mi ukradl heslo na facebooku a využíval to že nadával jiným lidem znám toho kdo mi ho ukradl.Můžu ho zato udat na policii?

Nejlepší odpověď
SonsyMite

Nemůžeš.
Bezpečnost registrace a účtu

Uživatelé služby Facebook poskytují svá skutečná jména a informace, a má-li to tak zůstat, potřebujeme vaši pomoc. Dále uvádíme několik vašich povinností vůči nám týkajících se registrace a zajištění bezpečnosti vašeho účtu:
Neposkytnete na Facebooku falešné osobní informace ani bez povolení nevytvoříte účet pro nikoho jiného.
Nebudete vytvářet více než jeden osobní účet.
Pokud váš účet deaktivujeme, nevytvoříte bez našeho svolení jiný.
Nepoužijete svůj osobní profil Timeline ke svému komerčnímu obohacení (například prodeji svých aktualizací stavu inzerentovi).
Nebudete službu Facebook používat, pokud je vám méně než 13 let.
Nebudete službu Facebook používat, pokud jste odsouzeným sexuálním delikventem.
Své kontaktní informace budete udržovat přesné a aktuální.
Nesdělíte nikomu své heslo (nebo v případě vývojářů svůj tajný klíč), neumožníte nikomu přístup ke svému účtu ani nepodniknete žádné jiné kroky, které by mohly ohrozit bezpečnost vašeho účtu.
Nepřenesete svůj účet (včetně jakékoli stránky nebo aplikace, kterou spravujete) na jiného uživatele bez našeho předchozího písemného svolení.
Pokud vyberete pro svůj účet nebo stránku uživatelské jméno nebo jiný identifikátor, vyhrazujeme si právo jej odebrat nebo opakovat vznesení nároku, pokud jej budeme považovat za nevhodný (například v případě stížnosti vlastníka ochranné známky na uživatelské jméno, které nemá přímý vztah ke skutečnému jménu uživatele).

Další odpovědi
Reuef

samozrejme ze muzes – bud za zneuziti osobnich udaju pokud jsi mu to heslo rekl nebo za to ze ti to heslo zjistil a pak zneuzil tvoje osobni udaje

Drap

Samozřejmě můžeš. Budou však chtít, aby se to nějakým způsobem prokázalo.

Michal Kole

taky je otázka zda jsi udělal vše proto, aby se ti heslo neukradlo. To se taky posuzuje.

kamila44444

Můžeš, ale budou po tobě chtít důkaz.

ivzez

Dostanete se do svého účtu a změnil jste už heslo, případně i e-mail, na který jste měl FB napojený? Nahlásil jste FB zneužití Vašeho účtu?

I krádež hesla pro FB a jeho používání může být pokusem o krádež identity.

Na policii bych se obrátila v případě, že bych pro své tvrzení měla nějaký důkaz.