allayne

Když mi bankomat nevydá peníze, ačkoliv je na účtu hotovost, je možné tento limit překročit při placení kartou?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To by nemělo být, protože limit na nákupy a limit na výběry je oddělený.
Ale záleží na každé bance a také na nastavení.
Možná je problém jinde.

Další odpovědi
ReHu

Určitě. Už se mi to také stalo. Máš určen třeba limit na týden či měsíc.
Můžeš zkusit zajít do banky a zažádat o zvýšení limitu.
Já oddělený limit na výběry z bankomatu a zvlášť na nákupy nemám. Sčítá se mi to.

cukrar

Já mám platební kartu a můžu si měnit limit dle potřeby. Chtěl jsem 70 000Kč, na intenetu jsem si zvýšil limit, doběhl do banky k automatu a … prachy jsem nedostal, Byl prázdný. Za 15 minut ho doplnili, zkusil jsem to opět a šlo to. Po návratu jsem limit opět snížil a pohoda!!
Takže asi máte nějak nastaven limit s Vaší bankou!!!

magicm18

Pokud ,chcete klidek a pohodu :bezte do sve banky a ,normalne si dohodnete limit.Bude to,bez problemu a urcite si vase predstavy.Tzn­.platebni kartu ,jeji cerpani i precerpani reste se svoji bankou.