franku

Když mám u internetového tarifu agregaci 1:10 je to dobré nebo slabota.Rychlost je 4 mega.

Doplňuji:
Poslední dobou to až vypadává a nemůžu se s poskytovatelem dohodnout.

Nejlepší odpověď
Langer

No v podstatě a laicky přeneseno to znamená, že se o danou rychlost dělí 10 uživatelů. Pa záleží na domluvě těchto lidí, zda to bude slabota a nebo dobré.
Takže si vlastně platíte desetinu rychlosti.
Znamená to, že pokud by všichni v jednu chvíli stahovali klesne Vám rychlost na desetinu.

Zdroj: langermarketing.cz

Další odpovědi
mosoj

Jak vám kolísá rchlost to víte jen vy sám.
Podle velikosti agregace a dané max rychlosti
vám může kolísat rychlost od 400 Kbps ( 50KB/sek) do 4 000 Kbps ( 500 KB/sec).

Já mám připojení 2 Mbps s agregací 1:10 Někdy je to bída, ale většinou mně to stačí. Já ale žádné filmy nestahuji. Pro mně je rozhodující cena.