Když kluci nosí rifle až pod hýžděmi, na čem jim ty kalhoty teda drží?

Když je mají až pod hýžděmi tak je to přece nemožné aby držely samy.

Nejlepší odpověď
Efsonqa

Je to asi takhle…kluci si myslí,že když budou nosit kalhoty moc nízko,že to bude vypadat,že maj vetšího pindoura a jsou tim pádem větší vrajeři.Ty kalhoty si furt vytahujou,i když jim padaj.Holky tohle žerou-a je to pro hopery inn

Další odpovědi
Pepino

Prodávají se přímo kalhoty které maji rozkrok posazený velice nízko. Pak to tvoří tento dojem.

Pája

i když mají nízko posazený rozkrok tak si ty kalhoty cpou až ke kotníkům. mně osobně se to líbí když mají stažené kalhoty přiměřeně nesmí je mít zařízlí v pr**li XDXDXD

JayDee446

Utáhnou si plátěný pásek. (Ten bez direk s přezkou)