KorálkaW

Když Kačer Donald vyleze z vany, tak má ručník kolem pasu, ale běžně nosí jenom kabátek! Jak to?!?

Další ze záludných otázek, která byla uvedená v seriálu Přátelé…

Odpovědi
Vicky

třeba by bylo lidem divný že je nahej tak mu daly aspon rucnik hihi

HOMER

protože je kreslený.Nosil by snad jiný kačer kabátek?Ten ručník má,protože je v modě a kabátek,aby byl poznat od jiných kačerů 😉