Kdyz jste se

svezli na koni,jak se Vam to libilo,a kdyz neni moznost,bylo by to Vase prani to zkusit?Ja od mala jezdila na konich,uz nemam tu moznost,ale styska se mi potom.

Nejlepší odpověď
BEAES

Ahoj, já to jednou zkusila a byl to opravdu nádherný pocit, když vás nese něco tak kolosálního, koně jsou opravdu fascinující chytrá zvířata a pohled z jeho hřbetu se nedá k ničemu přirovnat. Doporučuji to vyzkoušet.........

Další odpovědi
panenka

měli jsme doma koně a to 15 let můj tatka s nimi i podnikal v povoznictví.na koni jsem seděla hodněkrát a i jsem se na nich jezdila koupat ale postupem času jak jsem dospívala mě to přestálo bavit.tak pak na něm jezdily jen mé sestry a já je chodila jen navštěvovat do maštale s cukrem a jablkem v ruce.

Luss

Parada!!! Jinak moznost je vzdycky, staji a klubu, kde je mozne si zaplatit vyukovou hodinu nebo vyjizdku je spousta. Jen pozor na to, aby to nebyli zlatokopove, co jim jde jen o zisk. Nutne musi dodrzovat pravidla pro bezpecnost jezdce. Tech urazu, ze se nekdo chtel svezt, oni mu dali nevhodneho kone, nedali helmu, nechali ho jet hned jako zacatecnika nekam do terenu, neni bohuzel malo. Takze dobre vybirat staj, ale rozhodne je to snadno splnitelny sen.

Nuk nuk

Jela jsem jednou jedinkrát na velice líné huculí dámě. Ještě, že byla tak líná :D Mám fóbii z výšek a ještě, aby to se mnou rychle běželo, to tedy ne.
Jinak – líbí se mi jízda na koni, ale spíš je to takový platonický vztah, kdyby mi někdo nabídl se svézt, asi bych to přijala, ale nevyhledávám to.

mojitek

Kone jsou nadherna zvirata,ale neni nejvhodnejsi sednout poprve na kone a jeste k tomu na dostihove sedlo..

iwetax

Nikdy jsem nejela na koni a zkusi bych to chtěla , nemám ale možnost.

afro.minerva

Já ho nenapojim, já se koně bojim, že su maličká… Ne, netoužím po tom jezdit na koni. Jsou nádherný, ale z dálky.

sonice

Ahojky,co ti na to mám říct,kdo neokusí nepochopí.Ne nadarmo se říká,že nejhezčí pohled je z koňského hřbetu.

fira

Ne nadarmo se říkalo království za koně.A taky je pravda že svět je nejhezčí z koňského hřbetu.

anetadela1

Měla jsem možnost jezdit na koni. Bylo to úžasný, jezdit po loukách, lesích,brodit se potokem.....Klidně bych si to zopakovala, kdyby byla možnost.

Fly

jezdit na koni je podle me príma 🙂