Džanička

Když jsem si udělala svůj e-shop, co a jak mám udělat pro to abych se dostala.....

..... na hlavní stranu ve vyhledávači vybraného produktu.. Kde mám zadat ty správná klíčová slova..

Nejlepší odpověď
Alesh

Máš v podstatě 2 možnosti.

  1. SEO (viz odkaz)
  2. zaplatit za umístění mezi prvními

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­arch_Engine_Op­timization

Další odpovědi
chudst

Ano, udelat SEO. Tj. pouzivat napriklad spravne klicova slova, apod. (Odkaz nema vypadat: ‚Podivejte se SEM.‘, ale ‚Podivejte se NA PRODUKTY.‘)

Dale se registrovat v co nejvice vyhledavacich (google, seznam, centrum, apod.). A mit co nejvetsi navstevnost z jinych stranek; tim, ze nekdo klikne na cizich strankach na odkaz vedouci na vase stranky, tim stoupate ve vyhledavacich nejvice. Proto je take vhodny unikatni nazev stranek, ktery kdyz nekdo zada, vyjede mu na googlu mezi prvnimi, zatimco kdyzbyste mela nazev stranek „Obchod s oblecenim“, pak milion dalsich vas predejde, protoze ma take „Obchod s oblecenim“.

Jakub Tlapal

Ahoj, z vlastní zkušenosti ti radím, obrať se na https://kvalit­neseo.cz/ , kteří mají SEO fakt zmáknuté. Ty domácí typy jsou úplně k ničemu. To je jen ztráta času. To si umí udělat každý, takže si ve výsledku vůbec nepomůžeš. Jestli opravdu stojíš o lepší postavení na Google, tak se obrať na odborníky.