Michal Kole

Když je žena těhotná, jak se to dítě vůbec dostane z jejího břicha „normálně“ „přírodně“ bez císařského řezu ?

Nejlepší odpověď
ten který je

Z jakého břicha?Ty nevíš že tě přinesl čáp?!

Další odpovědi
hanulka11

ty jsi opravdu jak děti v jeslích:D:D:D

terry

Teta WIKI ti nic neříká?

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Po­rod

Lucijej

Tady se na to dklidně koukni:

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=wd-Ob5izl94

Kamionak09

To je mysleny vazne?:D

Hykam

Nějak nechápu, jak tuto otázku může někdo ohodnotit jako zajímavou.

Calimë

co jsi kutil o přírodopisu/bi­ologii?

anonym

Tady je to přesně posané:
http://nd01.jxs­.cz/655/198/9859899e­ee_8880012_o2­.jpg

ginze

Si děláš srandu, ne? Tyhle věci se učí už na základce. A jestli jsi náhodou chyběl, na googlu je toho spousta. Vlastně 90% tvých otázek se dá najít za pár minut na internetu.

honza19hk

Si dělás srandu? místo sedění u Odpovědí.cz bys měl studovat celou Wikipedii.

Nicméně víš jak se dostvá tele z krávy když to nejde?Schválně jestli na to přijdeš?

kruttor

A tohle je dospělý mladý muž se středoškolským vzděláním.

Lleni

Ta žena ho vyprdne : ňák tak by sis to mohl představit..

alexandra

Musíš se zeptat maminky a tatínka,když jsi se zapoměl zeptat v dětství.
Doplňuji:
Michala nepřinesl čáp,jak tady někdo odpověděl,ale hodili ho sem mimozemšťani.

Natty*

Jsi vskutku zvláštní tvor. Měl jsi někdy pohlavní styk? Pokud ne, naprav to a poté zjistíš taje!!

Mitvuše VANA

Takové trapné otázky na to se zeptej tety WIKY

anonym

Vzhledem k tomu, že „náš“ Michal je osoba poměrně veřejně známá i s rodinnými a jinými okolnostmi, uvedla jsem jako odpověď na jeho otázku: „Zeptej se své matky až bude někdy střízlivá.“ Moje odpověď byla smazána (premiéra). Kde jsou ty zlaté časy „plavacích“ otázek?