kalovka

když je freťák v říji a du kolem něj a on se rozběhne a kosne a drýží a nechce pustit kouše tak aji jiné lidi

pomůže kastrace ???

Nejlepší odpověď
Elk

V každém případě poradit s veterinářem a myslím, že kastrace by pomohla, ale takhle nešikovně napsanou otázku jsem dlouho nečetl. Tady by pomohlo asi doučování…

Další odpovědi
elektrikář

Jo jo chudák čeština ten zas dostal na frak. Tady by asi pomohlo vrátit se ve škole tak o tři třídy zpátky.Jinak je tu kolonka Náhled a tak si pořádně svůj výtvor přečti.Chudák tvůj pan učitel dostal by se do blázince nebo jej trefí šlak až si to přečte. Že tě nic nenaučil.

dougie

No myslím si,že je v pubertě,časem ho to přejde.Ale kastrace by to měla utlumit :)