Lilinka B

Když jde muž se ženou do divadla, maji se barevne sladit?

Chodit černobíle oblečeně nebo i barevné?

Nejlepší odpověď
anonym

Tady je to docela dobře napsaný:

http://kultura-a-zabava.porad.cz/di­vadla/navod/jak-se-oblect-do-divadla.html
Doplňuji:
Do opery bych si vzala černou, hlavně ty šaty delší, než ke kolenům, pán černé kvádro, bílou košili, motýlka a do divadla může být i něco drtek světlejšího, kravatu si pán zvolí většinou podle barvy šatů dámy

Další odpovědi
zzzzz

Nevím jesli se mají barevně sladit, ale mi by to bylo nepříjemné, nemám ráda, když někdo má něco podobného jako já, a představa, že dám pár tisíc za šaty a manžel bude mít ve stejné barvě kravatu je pro mě šílená:-(((

Doplňuji:
Agneto večerní šaty, alespoň ty moje stojí jak ojetý auto:-) takže chci být originál, ne aby to vypadalo, že jsem je zkrátila a maželovi ze zbytku ušila kravatu:-DDD To vážně neeeeeeeee!!!!!!!

Agneta

O nějakém sladění se nedá v tomto případě mluvit, neboť tu pro každého platí něco jiného:DDD
zzzzz >>>ale proboha proč ? vždyť to by bylo perfektní sladění:)
Doplňuji:
zzzzz >> tak v tomto případě…:DDD

Banán88

zzzzz :D :D

No je to zajimava otazka, asi je to o etikete a osobnim pojeti.. pan Spacek by nam to tu asi slusne rozebral, ale dle meho nazoru, to nutne neni ;)
Doplňuji:
… aaaaaaaaa sakra.. ted jsem za barbara :D :D :D

gecco

Ano, mají se sladit.
Přece nebudu dělat té dívce, kterou k návštěvě společenské akce ukecám, ostudu – tím, že budu nevhodně oděn.
Bývá obvyklé, že barevnost (apod.) řeší žena, u nás, obvykle, bohužel, v silné závislosti na možnostech muže (jeden oblek, dvě košile, tři kravaty – s tím ani čarodejnice mnoho kouzel nenapáchá).

marci1

No asi by barevně měli ladit. Nemáme s tím problémy, černobílá to jistí. 🙂

ivzez

Ne.
Mají jít v tom, v čem se cítí dobře
(samozřejmě nemíním džíny a tenisky).

„Sladění“ si vymyslela „módní policie“,
aby měla co kritizovat u „celebrit“ …

Agneta

zzzzz >>> a nejsi náhodou dost princessní ?:DDD

Tebe až pozvou Windsorové na návštěvu, a budeš mít pod matrací tři hrášky, tak se ale vůůůbec nevyspíš :DDD

zzzzz

To bych se vážně nevyspala:-DDD Proč hned 3, nestačil by jeden, to mě musíš hned mučit? 😁

gecco

Holka, jsi dokonalá.
Ustřihnout si podolek na manželovu krávatu.
Mimochodem, musel by to být manžel?
Já – někdy, zvu do (někam) i naprosto cizí holky. Když se uměj chovat.