Avatar uživatele
Kai

Když člověk celý den nejí a pořádně nepije

Když se člověk ráno nenají, protože ze stresu mu jíst nejde a během dne už nejí, pořádně vypil ani ne litry všech tekutin (mléko, voda, káva) a večer když otevře lednici, je mu na zvracení?
Co se dá dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? petra15 před 3683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petra15

Málo pití je nebezpecné predevsím pro ledviny. Zacínají se pak tvorit ledvinové kameny…Samozrejme, ze i dehydrace je nebezpecná, a to bezprostredne…Takze se ráno alespon napij sladkého — abys nebyla napr. podcukrovaná(a to je dalsí bezprostrední riziko).....a tím uz to bude pres den mnohem lepsí…:)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Především by to chtělo zbavit se stresu.
Potom pak nepočítat kávu do pitného režimu,jelikož káva odvodnuje,pakliže piješ hodně kávy,tak každý hrnek kafe dohnat hrnkem čisté vody.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Příští den se táno najíst a potom jíst a pít během dne, jako většina normálních lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ráno se napít alespoň třeba džusu ( sacharidy ). Přes den je nutné pravidelně v menších 5–6 dávkách jíst. Potom se večer člověk cítí v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Začít snídat – kousek ovoce, bílý jogurt,
postupně přidávat další potraviny.
A zvýšit přísun tekutin!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

iceT
liska bystrouska:-)
ano, — más mojí pochvalu a uznání(ani jsem si té kávy nevsimla). Na jeden hrnek kávy — vypít litr vody-tedy behem casu…:-)Kdo pije kafe – musí stále behat na záchod ! ! ! Já to ríkám stále, ale je to stále podcenováno:-):-)

před 3683 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Diuretické účinky kafe jsou napůl pověra, viz http://www.institut-kavy.cz/pro-lekare/clanek/:kava-a-dehydratace/kap-1 . Já chodím lulat furt stejně hodně, ať s kávou nebo bez.

před 3683 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Zdravím „institut kávy"a vyrizuji : "Jdete se vycpat“. Totiz i po vypití bezkofejnové kávy-a ani né vetsího mnozství-je behání na toaletu stejné, dále antioxidacní úcinky?-jen 0,0001%ní v porovnání s boruvkou-a ta má(ackoliv vysoké hodnoty-)ty úcinky tak minimální, ze i kdyby starý clovek jedl jen boruvky, tak neomládne ani o 3 mesíce…Kdyz nedaruji ten milión v bankovkách do grilu – ale tomuto intitutu – tak mi vystaví super-analýzu…a nejde náhodou o miliardový kseft? Ty mají tak silné lobby, ze jsou schopní i tvrdit, ze káva je zdravá na bricho…:-)

před 3681 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Tak holt máme to lulání každý jiné, podle tvého vyprávění stačí, když se na kávu jenom podíváš a jdeš na wc ;)

před 3681 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

a kdo rekl, ze „chodím lulat furt stejne hodne, at s kávou nebo bez“? – a to más z kávy…vzdyt to „bez“ ani neznás…:-)

před 3681 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví