Vesmir27

Když budu mít 2jádrový procesor Intel Core i3 a budu mít spuštěnej minecraft a fraps nebude se mi to lagovat?

Odpovědi
pl4toon

Nevím jak náročný je Minecraf. Ale pro hladký chod nahrávání přes Fraps se obecně doporučuje ukládat video na fyzicky jiný disk, aby ukládání videa na stejný disk (ze které běží hra a systém) „nelagovalo hru“. Pokud tohle splníš, tak ti to s tímto CPU lagovat zaručeně nebude.

miape

Nezáleží tolik na procesoru. Já hraji na 5 let starym dvoujádru battlefield 3.
Hlavní je grafická karta !! Ta ti tahá hru. (+ ramka. na minecraft stačí i 2 giga) Procesor tahá hlavně aplikace jako např. fraps, skype a plno dalšího.