bolak

Když bude ta EET tombola, tak měl bych si kupovat rohlíky v obchodáku po jednom, abych měl co nejvíc účtenek?

Nebo jaký jsou tam pravidla?

Nejlepší odpověď
marci1

Má začít v červenci, každého 15. v měsíci. To s tím jedním rohlíkem mě nenapadlo, to by byla síla. 🙂
http://ekonomi­ka.idnes.cz/uc­tenkova-loterie-2017-eet-vyhra-milion-auto-fjy-/ekonomika.as­px?c=A161207_162708_e­konomika_fih
Účtenka každý den od jednoho obchodníka jen jedna. Kolik máš ve svém okolí obchodů, kde prodávají rohlíky?
http://www.de­nik.cz/ekonomi­ka/babis-o-uctenkove-loterii-fronty-u-pokladen-nehrozi-20170106.html

Další odpovědi
Elk

bolaku, Ty jsi srandista. Je lepší vyhrát v tombole, nebo ve volbách? Sám nevím, komu EET pomůže. Jestli státu ve výběru daní, Babišovi v prospirté, Hamé v nechutnosti, zemědělství v zanedbání a znekulturnění české půdy řepkou a kukuřicí? Možná že nás o tom naučí přemýšlet Sluníčkáři. Kdo je v právu? KSČSSD, nebo ANO? Jestli bude tombola, tak možná rohlík vyhraješ pokavaď by Ti stačil turecký půlměsíc? Slušné lidi bych však účetenkama raději netrápil.

gecco

Ano – rohlíky kupuj po jednom – a platit bys měl kartou, abys měl kromě účtenky i další doklad o uskutečněném obchodě…
😉

L. da Vinci

Osobně jsem rád, že EET se dostala co civilizované země
jako je ČR. ANO, stop zlodějům!