Avatar uživatele
yetti

Kdybyste se dozvěděli, že váš nejlepší kamarád na vás kdysi donášel na STB, odpustili byste mu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dudu, GM, sara-sara, Pralinka1979 před 4780 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Odpustil,ale nezapoměl no a co už teď stím co bych si na něm vzal.A ani nevím co ho ktomu vedlo né každý je hrdina,buhví co na něho vyvíjeli za nátlak a tak podlehl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Odpouštění je jedna z nejtěžších životních zkušeností.Zrada nejlepšího přítele hodně a dlouho bolí.Když ale neodpustíme a podlehneme křivdě,bolest se v nás usadí.Všichni životem dozráváme a každá byt zlá zkušenost nás posiluje a posouvá dál.Je to velká životní zkouška.Zamyslete se nad sebou,že ani vy ani nikdo jiný není dokonalý.Všichni chybujeme.Pokuste se v sobě najít sílu odpustit mu.Třeba to chvíli potrvá,ale když skutečně odpustíte,vyhrajete sám nad sebou:-) Přeji hodně sil k odpuštění a obnovu přátelství:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SajmonModer

V žádném případě!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Za vším lze udělat tlustou čáru a odpustit. Záleží na tom, jaký kamarád by to byl a jaké by bylo jeho zdůvodnění.
Nelze nyní jen tak říci, zda bych odpustil nebo ne. Rovněž by záleželo, zda to mělo nějaké následky. Také by záleželo, zda kamarád byl „donašečem“ před naším kamarádstvím nebo zda kamarádství vzniklo až poté.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sara-sara

Samozřejmě záleží na spoustě okolností, jak už bylo zmíněno…
Mívala jsem kamarádku, o které jsem byla přesvědčená, že je ta nejlepší. V zatím nejtěžším období mého života se na mě suverénně vykašlala a nechala mě na holičkách, v době, kdy jsem neměla nikoho… Odpustila jsem jí, přestože o to nikdy nežádala. To ale neznamená, že bych se s ní chtěla ještě někdy vídat..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Je možné odpustit, ale ne zapomenout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já,asi ne…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Asi ne,ať ho k tomu vedlo cokoliv,už bych mu nemohla věřit.Něco takového se nezapomíná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Něco takového se odpustit nedá a dotyčný by nejenže přestal být kamarádem, ale navíc se stal někým, v jehož přítomnosti budu vždy ve střehu zda opět nezosnoval nějakou lumpárnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Mala som možnosť si prečítať svoje materiály.
Čo bolo, bolo, terazky…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek