ReHu

Kdybyste na to měly/i, jezdily/i či létaly/i byste nakupovat do zahraničí? (Paříž, Londýn, NY, LA?)

Doplňuji:
V jedné anketě jsem dnes četla, že 70% dotázaných jezdí či lítá kupovat do zahraničí.
Neměla jsem na mysli kupovat v zahraničí třeba zeleninu, ale myslím, že takové oblečení je super si pořídit někde jinde.
Proto jsem také psala, pokud bychom na to měly/i. A tam určitě narvané obchody nejsou 🙂.

Nejlepší odpověď
kropitko

Jsem si naprosto jistá,že bych nikam kvůli nákupům nelítala ani nejezdila, nerada nakupuji,prostě mně to nebaví. V obchodech jsou lidi,tlačí se na sebe,pobíhají jak zmatení. Pro mě je nakupování utrpení,supermarket zvládnu tak max. 4× do měsíce a i to mi přijde příliš často.
Mě by vyhovovalo nakupovat na otevřených tržištích,samoz­řejmě dobře zásobených,takových jak bývaly dřív. Myslím tím o hodně dřív!

Další odpovědi
BEAES

Na to nejde jinak odpovědět, než ANO.

anonym

no mít zbytečných pár milionů tak určitě lítám po celém světě a taky nakupuju

anonym

Malý tip – moc dobré zelí mají v Buenos Aires.

led

neviem, ako to vidíte vy, Ale Rakušania chodia nakupovať k nám – potraviny.
Ináč, keby nebolo to cestovanie, veľmi rada by som chodila, ale nie do centra veľkomiest. Tam je drahota.

verka

A to já bych si zalítala a koupila bych si něco hezkýho. Nějaké drobnosti, s ničím velkým bych se netahala.

morče

Jsem si jistá,že bych kvůli věcem nikam nejezdila ani nelítala,proč taky takové dálky jezdit.Mě stačí nakupovat na tržištích ale hlavně dobře zásobovené,než všechny zrušili.

anonym

Samozřejmě, že ANO. Do Francie pro oblečení a pro parfémy, do Itálie pro botky a nějaké drobnosti pro manžela, do Vídně jen tak na skok s kamarádkou na kafíčko a sachr, do La scally na operu, do Moskvy na balet…kruci, proč já si vlastně nevzala Gotta?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.