Avatar uživatele
ReHu

Kdybyste na to měly/i, jezdily/i či létaly/i byste nakupovat do zahraničí? (Paříž, Londýn, NY, LA?)

Doplňuji:
V jedné anketě jsem dnes četla, že 70% dotázaných jezdí či lítá kupovat do zahraničí.
Neměla jsem na mysli kupovat v zahraničí třeba zeleninu, ale myslím, že takové oblečení je super si pořídit někde jinde.
Proto jsem také psala, pokud bychom na to měly/i. A tam určitě narvané obchody nejsou 🙂.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 0 před 4958 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jsem si naprosto jistá,že bych nikam kvůli nákupům nelítala ani nejezdila, nerada nakupuji,prostě mně to nebaví. V obchodech jsou lidi,tlačí se na sebe,pobíhají jak zmatení. Pro mě je nakupování utrpení,supermarket zvládnu tak max. 4× do měsíce a i to mi přijde příliš často.
Mě by vyhovovalo nakupovat na otevřených tržištích,samoz­řejmě dobře zásobených,takových jak bývaly dřív. Myslím tím o hodně dřív!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Na to nejde jinak odpovědět, než ANO.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

no mít zbytečných pár milionů tak určitě lítám po celém světě a taky nakupuju

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Malý tip – moc dobré zelí mají v Buenos Aires.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

neviem, ako to vidíte vy, Ale Rakušania chodia nakupovať k nám – potraviny.
Ináč, keby nebolo to cestovanie, veľmi rada by som chodila, ale nie do centra veľkomiest. Tam je drahota.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

A to já bych si zalítala a koupila bych si něco hezkýho. Nějaké drobnosti, s ničím velkým bych se netahala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
morče

Jsem si jistá,že bych kvůli věcem nikam nejezdila ani nelítala,proč taky takové dálky jezdit.Mě stačí nakupovat na tržištích ale hlavně dobře zásobovené,než všechny zrušili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Samozřejmě, že ANO. Do Francie pro oblečení a pro parfémy, do Itálie pro botky a nějaké drobnosti pro manžela, do Vídně jen tak na skok s kamarádkou na kafíčko a sachr, do La scally na operu, do Moskvy na balet…kruci, proč já si vlastně nevzala Gotta?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2426 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek