Dračice

kdyby jste zjistila že jste těhotná ,byla by jste veselá nebo ne

Jen se ptám

Nejlepší odpověď
hanulka11

nyní bych už veselá nebyla – ale dříve pokaždý, když se to stalo jsem byla veselá

Další odpovědi
kamila44444

Podle toho, jestli bych ho chtěla, nebo ne..

Kamionacka09

Uz ne,deti uz nechci.

briketka10

no v mým věku nevim nevim, děti mít nemůžu, teď nemám s kým, stal by se zázrak, že by s bolakem ??
Doplňuji:
Deli tak to ti moc přeji :)

anonym

Kdybych zjistila, že „jsem těhotná“, tak bych asi měla útulný pokojíček v Dobřanech a veselí by byli „na beton“ všichni okolo.

Když jsem to zjistila v letech k tomu příhodných, tak jsem měla trochu strach, cítila jsem nejistotu, co bude dál, a současně jsem se těšila. Prostě to byla směsice pocitů, se kterými jsem se musela vyrovnat.

Elk

Tak si to představuji… Jsem muž… po padesátce… tak bych asi veselá nebyl…
Pardon, to jenom tak na margo… ha ha ha

Deli

Dračice, zjistila jsem to před 14 dny a mám z toho velkou radost… (Ano, bylo to plánované.)

salsa verde

Nebyla protože to už nemám v plánu (a neponechávám to náhodě) ale když jsem to plánovala tak jsem se nemohla dočkat až se to podaří a měla jsem ohromnou radost v obou případech 🙂