Fůfan

kdyby jste dostali zdarma letenky do jakéhokoliv města Jižní Ameriky, kam by jste zaletěli?

máte jen možnost jednoho města.

Odpovědi
zzzzz

Rio
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ri­o_de_Janeiro

mosoj

To je jedno. Z letiště honem do pralesa.

anonym

Mohu se zeptat na smysl tohoto dotazu???
___
Protože kdybych chtěl někam letět, prostě si letenku koupím – tam, kam chci – a neřeším nějaké darované…
😛

Beer4Real

Pchjongjang

kesim

asi Manaus

Profi-log

Ideálně Lima – Peru. Byl jsem tam před nějakou dobou a Peru je opravdu krásné. Letenky sice nebyla zadarmo, ale za 4 tis. Kč tam i zpět, to je za babku. 😁

A pokud nevíš kde pořídit, tak sleduj web www.svet-letenek.cz Tam občas mívají opravdu super akce.

anonym

Někomu bych je dal, tam se mi vůbec nelíbí.