Avatar uživatele
FreddieR

Kdyby existovalo peklo a nebe, kam se dostanete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4280 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Samozřejmě, že bych se dostala do pekla. Do nebe se mi ani nechce.
Doplňuji:
Přijde Matka Tereza k nebeské bráně. Zatluče. Za chvíli se otevře okýnko a vykoukne svatý Petr. „Aha, to jsi ty, tak pojď dál. Zrovna je čas večeře.“ A tak Matka Tereza dostane párek s horčicí. Poděkuje a jde spát. Je ráno, snídaně a opět párek s hořčicí. Oběd, párek s hořčicí. Večeře, párek s hořčicí. To už bylo Matce Tereze divné a tak říká: „Víš Petře, já jsem skromná a je mi jedno, co jím. Ale pověz mi, proč je pořád jenom párek s hořčicí ?“ A svatý Petr říká: „A viděla si tady někoho jiného kromě nás ? A pro dva se přeci nevyplatí vařit.“

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
javamania

Podle mě by všichni byly v pekle vždyt podle božích zákonů nesmíte skoro vůbec nic a take za lhaní se prý dostanete do pekla a neznám člověka co by v životě nezalhal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elssir

spíš peklo, co bych dělal v nebi. Ale realita je, že budu spíš hnít někde mezi peklem a zemí. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Když má člověk nebe na zemi, tak chce zkusit něco nového. Čerti mi jsou sympatičtější, určitě bych si tam pořádně zatrsala a šéf pekelníků je prý Monty Burns. Inu, někdo to rád horké! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

No do pekla samozřejmě! :)
Nemám okolo sebe lidi, kteří by byli svatí (a já mezi ně rovněž zapadám). A jestli bych se s nimi chtěla vidět i poté, tak takto. Ostatně, z výšek mám stejně závratě. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Mám pocit, že už som na podobnú otázku odpovedala.
Ale aj tak odpoviem. Nie som svätá, som normálny človek a takého čaká očistec.
Kto je bez hriechu, nech hodí … (niečim, čo neublíži, lebo hneď bude mať hriech)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Všichni půjdem do pekla vč. našich církevních představitelů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já jsem to, čemu se říká ateista, takže za to se půjdu smažit do pekla. 🙂 Ale kdo mě tam bude smažit, to nevim…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby