FreddieR

Kdyby existovalo peklo a nebe, kam se dostanete?

Nejlepší odpověď
anonym

Samozřejmě, že bych se dostala do pekla. Do nebe se mi ani nechce.
Doplňuji:
Přijde Matka Tereza k nebeské bráně. Zatluče. Za chvíli se otevře okýnko a vykoukne svatý Petr. „Aha, to jsi ty, tak pojď dál. Zrovna je čas večeře.“ A tak Matka Tereza dostane párek s horčicí. Poděkuje a jde spát. Je ráno, snídaně a opět párek s hořčicí. Oběd, párek s hořčicí. Večeře, párek s hořčicí. To už bylo Matce Tereze divné a tak říká: „Víš Petře, já jsem skromná a je mi jedno, co jím. Ale pověz mi, proč je pořád jenom párek s hořčicí ?“ A svatý Petr říká: „A viděla si tady někoho jiného kromě nás ? A pro dva se přeci nevyplatí vařit.“

Další odpovědi
javamania

Podle mě by všichni byly v pekle vždyt podle božích zákonů nesmíte skoro vůbec nic a take za lhaní se prý dostanete do pekla a neznám člověka co by v životě nezalhal.

Elssir

spíš peklo, co bych dělal v nebi. Ale realita je, že budu spíš hnít někde mezi peklem a zemí. :D

Damiana

Když má člověk nebe na zemi, tak chce zkusit něco nového. Čerti mi jsou sympatičtější, určitě bych si tam pořádně zatrsala a šéf pekelníků je prý Monty Burns. Inu, někdo to rád horké! 🙂

WeeBear

No do pekla samozřejmě! :)
Nemám okolo sebe lidi, kteří by byli svatí (a já mezi ně rovněž zapadám). A jestli bych se s nimi chtěla vidět i poté, tak takto. Ostatně, z výšek mám stejně závratě. :D

led

Mám pocit, že už som na podobnú otázku odpovedala.
Ale aj tak odpoviem. Nie som svätá, som normálny človek a takého čaká očistec.
Kto je bez hriechu, nech hodí … (niečim, čo neublíži, lebo hneď bude mať hriech)

anonym

Všichni půjdem do pekla vč. našich církevních představitelů.

anonym

Já jsem to, čemu se říká ateista, takže za to se půjdu smažit do pekla. 🙂 Ale kdo mě tam bude smažit, to nevim…