Lindra

Kdy vzít morčátka na odčervení?

Koupila jsem si nové 2 morčecí rošťáky a potřebovala bych vědět od kolika je mám vzít na odčervení ?
Poradíte mi ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Na této stránce najdeš odpověď:
http://www.kra­lici.cz/morca­ta/pages.asp?f=faq

Další odpovědi
AnnaH

zanést bobky na veterinu na rozbor, tam zjistí jestli je potřeba odčervovat a čím…

samicek333

Já nevím, jestli je to tak správně, ale my to naše odčervit nenechali, Teď jí sou dva roky a je zdravá, dostává akorát pár vitamínků do krmiva a to je všechno… Myslím, že pokud bude někde doma v kleci, tak to není potřeba.

Nikuuš

zašla bych na prohlídku k veterináři tam ti řeknou jestli je to potřeba a kdy to bude potřeba :o)