iceT

Kdy už konečně se to naučí?

Kdy se zdejší uživatelé naučí vkládat sem odkazy tak jak mají být vložené?Tedy do pole -popis otázky-?

Nejlepší odpověď
quentos

zhruba tehdy, až se naučí používat zdejší vyhledávač :{)>

Další odpovědi
arygnoc

nie iba u otázky, ale i u odpovede.
odpoveď, v ktorej je iba odkaz, pokladám za nedostatočnú – tieto stránky by mali obsahovať odpovede, nie iba odkazy, nie sú rozcestníkom.
bohužiaľ, tu rozšírený nešvár.

stačí použiť ctrl+C a potom ctrl+V, dole vložiť odkaz.
nebaví ma sa preklikávať, nech si mnohokrát prečítam nejakú hlúposť.

podobne s obrázkami v otázke:
z lietadla ich nesťahujem, takže je to marné, odpovedať nemôžem.

podobne sa mi nechce otvárať odkazy z otázky – škoda, že tázajúci nevie otázku formulovať vlastnými slovami, odkaz stačí uviesť iba pre upresnenie.

Noga

Jestli se tady můžu vybrečet, mě zase dostávají otázky:

  • Můžete mi někdo pomoc?
  • Potřebuji pomoc
  • Nevíte někdo co s tím?
  • Jak to mám udělat?
  • Prosím pomoc

apod. vševysvětlující názvy otázek

Jsemtady

Osobne pouzivam mobilni verzi odpovedi.cz a verim tomu, ze i spousta dalsich. Mno a nejake vyhledavani, nebo pridavani odkazu je v teto verzi ponekud nesikovne, tezkopadne az skoro nemozne.
V nekterem prohlizeci nejde ani doplnit odpoved.
Takze asi tak.