Nela56

Kdy si můžu vyměnit náušnici?

Dobrý den, ve čtvrtek jsem si byla nechat píchnout druhou dírku do ucha, nevzala jsem si svou náušnici a tak tam má tu, co mi dali v salonu. Zajímalo by mě, po jak dlouhé době si ji můžu vyměnit za svou. Vím, že by to mělo být přibližně až po měsíci, ale také vím, že v mém okolí si ji pár lidí měnilo třeba hned po 3 dnech. Děkuji za názory.

Nejlepší odpověď
elkon

A proč ses nezeptala v tom salonu? To jsi němá?

Další odpovědi
Drap

Pokud se řádně vydesinfikuje a je zlatá a nemáš žádnou reakci na zlato, tak můžeš i dříve.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Stašulka

Vždy je to individuální, je potřeba dirku pravidelně dezinfikovat. Ale myslím, že měsíc je ideální čas.

Nela56

Drap: Ani ted tam ale zlatou nemám. Proč by tedy měla být ?

Nela56

elkon: Němá nejsem, ptala jsem se, jak píšu, mělo by to být po cca měsíci, ale spousta lidí ji mění dříve.

da ny

Tak se neptejrte tady a udělejte, co Vám libo jest. :)