sisinec123

Kdy se tetování začne „loupat“?

Zdravím, dneska jsem byla na tetování a už dneska se mi z něj začaly loupat šupinky. Prý by se to mělo dít až po třech dnech.. Je to normální? Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Tetování se neloupe. To vydrží až do smrti. Případně si tak někdo udrží i ten cejch ignoranta.

Další odpovědi
mosoj

Zajímavé, mně loupe v kříži a tetování nemám.

Edison

A co se zeptat přímo tatéra, který to dělal?

iceT

Hlavně si to maž Bepathenem, aby tetování zůstalo pěkné i po zahojení.

dubraro

Nemusí to nic vážného znamenat. To co se loupe, je sražená krev, která uzavřela drobné ranky, způsobené jehlou. Podle toho, jak rychle se ti hojí rány, to může být dříve či později.