Anonym012

Kdy prijdou penize z dobirky?

Po tom, co dotycny zaplati dobirku / zasilku, kdy dorazi odesilateli penize? Placeno to ma byt hotove, nikoli bankou.

Jak se dovim, ze mam tam penize? Slozenkou?

Odpovědi
Edison

Zjisti u doručovací služby. A někde ta otázka tu už je.

Drap

Jakmile to vyzvedne a zaplatí, tak většinou za 2 – 3 dny. Přijde ti poukázka na vyzvednutí peněz.

MichaelOffic

Hádám to týdne. Ale v dnešní době je to pitomost složenkou, rychlejší to je na účet. To jsem měl myslím za 2/3 dny.

nyjono

Byla tu zcela nedávno stejná otázka. Neškodí se podívat trochu do historie.

Když posílám dobírku a příjem peněz je hotově, ne na účet, dostanu poukázku za týden.