Questman

Kdy naposledy jste šli spát tak vyčerpaní, že jste se ani nepřevlékli a jen padli do postele a usnuli?

Postel = místo, kde jste usnuli. Může to být třeba i pohovka, židle, chodník,…

Nejlepší odpověď
briketka10

to si pamatuju přesně !!
přistavovali jsme verandu dveře vybouraný
okna venku, takže dvě díry ven a plachty..
všude prach nic jiného se dělat nedalo než
jít oblečený spát a zase vstát džíny a košile
na nás jen stály, jak byly zaprášený 😁

Další odpovědi
anonym

Stává se mi to docela často, vždy si řeknu, že se jen najim a napiju a jdu zas makat, ale pokaždé se to zvrhne a já usnu v křesle jak štěně, tak na půl hodiny, ale celkem tvrdě.

Rocker

Tak vyčerpanej jsem asi nikdy nebyl,trochu síly na sprchu a převlečení jsem vždycky našel.Vyjímky tvoří vyčerpání alkoholem,to jsem měl naposled asi před třemi roky.