Kdy mi vyprší platnost Windows 7 RC?

Patřil jsem mezi nadšené uživatele Windows 7 beta, ale životnost beta1 byla nastavena jen na 1. červenec. Takže otázka zní, mám jít do RC? Vydrží do uvolnění finální verze?

Nejlepší odpověď
Olaf

Určitě RC zkuste. Je samozřejmě vypracovanější než beta. Co vím, platnost RC vyprší 1. června 2010, ale už od 1. března 2010 se bude počítač co dvě hodiny vypínat. Win7 vyjdou letos na konci října.

Další odpovědi
Dandi

Přesně tak 1.6.2010 přestanou fungovat. Na stažení z webu MS máte už jen pár dní.

Attack-design

ano datum vypršení 1.6.10