Gabi Aredhel

Kdy koukáte na seriály s en titulky?

Ráda se koukám na seriály v původním znění, koukáte taky? Nevíte dobrou stránku s en titulky? :)

Odpovědi
Nanoon

Koukáme. Osobně od té doby, co sleduji přes BS Player, tak titulky přes žádné stránky nestahuji, tento přehrávač totiž disponuje vyhledávačem titulků, kdy najde titulky jak v angličtině, tak v češtině. Pak jen stačí vybrat požadované titulky, a přehrávač se postará o vše ostatní. Málokdy se stane, že něco nenajde, poté většinou zkouším http://www.open­subtitles.org/.

anonym

Nekoukám,to bych nestíhal koukat pak na film.