Monny

Kdy jste si udělali radost a koupili si něco hezkého?

Třeba i hezkou knihu atd…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Včera jsem si koupila krásný kardigan černý -parádní- užiji ho spíš na jaře-ale to nevadí.Prostě se mi líbil tak jsem si udělala radost.

Další odpovědi
anonym

Tak pro sebe jsem si nekoupil nic,ale přece jsem měl radost,že se dáreček manželce líbil.

Mili @

Já jsem si před měsícem koupila prstýnek od Swarovského – překrásný!!!

dabel

Už dlouho jsem si nic nekoupila.Ted hodně kupuji pro syna a pro přítele.Mám hroznou radost když je to potěší.A mě pak taky

verka

Já bych si koupila hezký zájezd do Jihovýchodní ASie.

sněženka

Před týdnem knihu .. :)

tola

jo koupil nový kolo, krásný, bude to dárek k vánocům, protože co si sám neuděláš to nemáš knížku si koupim tak 3× do měsíce tak to tolik neprožívám