Kdy je nejvhodnejsi propichnout

ouska miminku?Po sestinedeli?Kde nam to odborne provedou?

Nejlepší odpověď
eva

Neteři pichali dírky v šesti týdnech,my jsme s malou byli v devíti týdnech a dělali nám to na ORL,ale známé to zas doktorka nechtěla dovolit dřív než ve třech měsících,až budou mít zasebou trojvakcínu.Myslím že záleží na pediatrovi a jestli není mimi nachlazené.Kdysi se to prý dělalo už v porodnici:-)).

Další odpovědi
Miroslavst

Miminku? Doufám, že holčičce a ne chlapečkovi. Chlapeček se rozhodne sám, až bude velký kluk.
Ale jinak to dělají i na ORL-ušní.

iwetax

Hned po všech očkováních. Nečekejte! Naši rodiče dali sestru píchat až v 9měsíci a ségra pak nemohla vidět sestru nebo doktorku v bílém plášti snad do 12let.

BENYTA

Moje panenka byla kolem dvou měcíců na ORL u vynikajícího pana doktora,ale předtím jsem si to nechala schválit „osobním“ pediatrem,prá­vě,abychom nezasáhli do nějaké imunitní doby očkování.