_136

Kdy dostanu zásilku do rukou, když bude odeslána 13. 8. 2020?

Zajímalo by mě,kdy dostanu zásilku do rukou kterou jsem platil předem přes bankovní učet a která tímto bude odeslána dne 13.8.2020 přes českou poštu? díky

Odpovědi
Drap

Chybí údaj jakým způsobem bude zásilka podána. Počítej cca 15, nebo 16.8

annas

Ptáte se na špatné adrese.

Pokud shop odešle zásilku 13/8, můžete ji dostat hned další den, nebo i později. Záleží na tom, zda pošta odesílá převzaté zásilky 1× denně – dopoledne, nebo 2× denně – tedy i odpoledne

Mně se to stalo minulý čtvrtek. Dostala jsem zprávu z pošty, že zásilku dopraví během čtvrtka – byla odeslaná ve středu

Čekala jsem na balík, kolem 16.00 h jsem dostala SMS, pošta se omlouvalal, že zásilku obdržím až další den.

Při doručení jsem se ptala, co se stalo, prý se zásilka někde zdržela a na poštu k nám nedorazila.

nyjono

Předpoklad je příští týden, ale nevíme, odkud bude zásilka vypravena a kdo bude zásilku dopravovat.
To jsou podstatné údaje.