Jamajka

Kdy bude další Velká Pardubická?

Kdy přesně má být letos Velká Pardubická?

Odpovědi
anonym

Letošní 125. ročník Velké pardubické s Českou pojišťovnou se uskuteční v neděli 11. října 2015. Tradičně mu budou předcházet čtyři kvalifikační dostihy. Ty se poběží 30. května, 27. června, 22. srpna a 12. září. Ovšem dostihová sezona v Pardubicích začíná už 8. května, na kdy pořadatelé připravili Zahajovací dostihový den.

Michálek1245

Velká pardubická jako finální závod je pravidelně každý rok v první polovině října. Jezdíme tam už několik let, možná to bude letos desátý ročník? Jak se to v Covidu různě přerušovalo, tak vlastně nevím. Ale sami to tam máme rádi. Jsme taky koňáci, i když máme koně hlavně jako rekreační stáj. Ale vždycky tam seženeme fajn věci. Naposledy třeba helmy na koně od https://eques­trians.cz/459-helmy Z těch mám radost do teď.