Avatar uživatele
bolak

Už se na nějakých dostihách stalo, že nedoběhl do cíle ani jeden kůň?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, johana 56, briketka10 před 3925 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Ano, Velká pardubická v roce 1909. Najdi si v tabulce http://www.vpcp­.cz/cs/vitezo­ve.html
Není zde uvedeno, kolik koní startovalo, ale na jiné stránce jsem našla informaci, že pouze tři, tím by se to fiasko dalo vysvětlit. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

kapka: To ale asi musely spadnout všichni na stejný překážce ne? :) Protože pokud vím že už sem jedinej, tak to dojdu abych zbytečně neriskoval, a příkopy vobejdu, nebo to nejde?

před 3925 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Obcházet překážky /což je i příkop/ nemůžeš, maximálně si můžeš vybrat, jestli povedeš koně kratší, ale namáhavější cestou přes oranici nebo delší lehčí cestou po trávě. Málokdo zvolí tu trávu, i když myslím, že už i to jsem viděla.
Já nevím, co se tam stalo v tom roce 1909, byla jsem na houbách, krásný hříbky rostly. 😁 Víš co, jdu se podívat do jedný knížky, třeba to tam bude. 🙂

před 3924 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

No to se radši podívej do víc knížek, to by byla šílená náhoda, kdyby ses šla podívat do nějaký jedný knížky, třeba Birlibána, a vono by to tam zrovna bylo..

před 3924 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Nemůžu ji najít. ☹ Sto ročníků Velké pardubické steplechase – tam by měl být popsaný průběh dostihu.

před 3924 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

No, já nemyslel jen u nás v ČR, třeba i v zahraničí, ono držkopád 3 koní je docela nuda, já měl na mysli, jestli se někde nevymlátilo třeba 10 koňů najednou :)

před 3924 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek